Newsletter

Nowości wydawnicze

.
Atrakcyjne zajęcia wyrównawcze. Edukacja wczesnoszkolna

Atrakcyjne zajęcia wyrównawcze. Edukacja wczesnoszkolna

Jedyny na rynku tak obszerny oraz atrakcyjny pod względem...
zamów reklamę

Poleć nasz portal

W tym miesiącu w szkole

Ładowanie…

Zobacz więcej »

Ksiegarnia taniej

Bank Wiedzy

 

Co to jest Bank Wiedzy?

Bank Wiedzy - to miejsce, gdzie mogą Państwo znaleźć szereg materiałów edukacyjnych niezbędnych w codziennej pracy każdego nauczyciela przedmiotu. Będziemy starać się umieszczać w nim przede wszystkim materiały praktyczne, takie jak: scenariusze lekcji, projekty ścieżek edukacyjnych, nowe strategie, metody czy techniki nauczania, a także materiały poszerzające wiedzę nauczyciela danego przedmiotu, uzupełniające jego warsztat pracy, przekazujące cenne wskazówki dotyczące warsztatu nauczyciela i metodyki nauczania. Tworząc Bank Wiedzy, mamy nadzieję, że okaże się on przydatnym narzędziem w Państwa pracy dydaktycznej, nauczycielskiej i wychowawczej.

Bank Wiedzy zawiera publikacje w formie elektronicznej (zapisane w formacie .pdf) i będzie systematycznie rozbudowywany i uzupełniany o nowe pozycje. Zapraszamy Państwa do korzystania z profesjonalnych, fachowych materiałów.
 

Jakie tematy zawiera Bank Wiedzy?

W celu ułatwienia korzystania z zasobów Banku Wiedzy artykuły zostały podzielone według typu placówki: dla szkół, dla przedszkoli oraz kategorii tematycznych.


Materiały umieszczone w Banku Wiedzy zostały pogrupowane wg następujących kategorii:


Szkoły:

  • NAUKA I DYDAKTYKA
  • METODYKA I PRAKTYKA SZKOLNA
  • WARSZTAT NAUCZYCIELA

Przedszkola:

 

  • NAUKA I DYDAKTYKA
  • METODYKA I PRAKTYKA PRZEDSZKOLNA
  • WARSZTAT NAUCZYCIELA
     

Kto może korzystać z Banku Wiedzy?

Bank Wiedzy przeznaczony jest dla nauczycieli, metodyków, dyrektorów szkół oraz placówek wychowania przedszkolnego, a także studentów kierunków pedagogicznych, jednym słowem - tych wszystkich, których codzienna praca związana jest z nauczaniem, wychowywaniem dzieci i młodzieży oraz szeroko pojętą edukacją.

Korzystać z Banku Wiedzy może każdy, kto zarejestruje się, wypełniając formularz rejestracji w portalu „Eksperci w Oświacie”.
Dostęp do artykułów jest nieograniczony, a co najważniejsze - bezpłatny! Logując się z jakiegokolwiek komputera, mogą Państwo korzystać ze sprawdzonej wiedzy. Wybrane artykuły zostały przygotowane i specjalnie wyselekcjonowane przez nauczycieli-praktyków oraz dydaktyków.

 

Jak korzystać z Banku Wiedzy?

Aby skorzystać z Banku Wiedzy, wystarczy zarejestrować się, wypełniając formularz rejestracji w portalu „Eksperci w Oświacie”; wpisać nazwę użytkownika i hasło, które należy zapamiętać. Hasło to będzie Państwu potrzebne za każdym razem, kiedy będą Państwo chcieli skorzystać z Banku Wiedzy.
W celu bezpieczeństwa i ochrony podanych przez Państwa danych osobowych, nastąpi ich weryfikacja poprzez wysłanie maila na podany przez Państwa adres mailowy. Dostęp do Banku Wiedzy zostanie uruchomiony automatycznie, po potwierdzeniu przez Państwa otrzymanego maila.
Następnie wystarczy zalogować się do serwisu www, uzupełnić dodatkowe dane w formularzu i wybrać dziedzinę oraz kategorię tematyczną w Banku Wiedzy, która Państwa interesuje.
 

Nasze strony:

 

 

Literka.pl Edupress - Czasopisma dla nauczycieli Nadzór Pedagogiczny Portal Placówek Niepublicznych Pracownia Integracji Sensorycznej Freebooki - darmowe publikacje
 
Pedagogia Pracownialogopedy.pl
Eksperci w Oświacie 2010. Copyright by Dr Josef RAABE Spółka Wydawnicza Sp. z o.o.
Realizacja: Ideo Powered by: CMSEdito