Scenariusze zajęć i uroczystości

 
16.12.2013
czekoladowy antydepresant zimowy

Czekoladowy antydepresant zimowy

Niewiele osób oprze się czekoladowym przysmakom, a już na pewno nie będą się przed nimi wzbraniać przedszkolaki. Zamiast tradycyjnej czekolady możemy je poczęstować własnoręcznie przygotowanym blokiem czekoladowym.
Wasza ocena: 4.7
więcej
16.12.2013
za co lubimy zime_scenariusz zajec

Za co lubimy zimę?

Za co lubimy poszczególne pory roku? Lato za ciepło, słońce i wakacje; wiosnę za świeżość, kolory i pierwsze oznaki ciepła, a jesień za złote liście i bogactwo zbiorów. Nielubiana zazwyczaj zima też ma swoje uroki. Poszukajmy ich razem z przedszkolakami.
Wasza ocena: 3.9
więcej
13.12.2013
świąteczne spotkanie z rodzicami w przedszkolu

Tak pachną święta - kuchenne zabawy dla przedszkolaków

Przedszkolaki uwielbiają pomagać w kuchni, fascynuje je świat mąki, robotów kuchennych, garnków... Dajmy im szansę na kulinarne (kontrolowane) szaleństwo w kuchni i możliwość przygotowania się do nadchodzących świąt.
Wasza ocena: 5.0
więcej
18.11.2013
ćwiczenie dużej motoryki

Projekt "Kosmos" - ćwiczenia z zakresu motoryki dużej

Końcówka jesieni nie sprzyja wycieczkom po parku, ale nie jest przeszkodą do podróży... w kosmos! Zwłaszcza jeśli ćwiczy przy okazji sprawności manualne przedszkolaków. Zapraszamy do zabawy.
Wasza ocena: 4.0
więcej
15.11.2013
światowy dzień pluszowego misia

Czego przedszkolaki mogą się nauczyć od pluszowego misia?

Nauka zasad poprawnego witania się czy zajęcia logopedyczne będą dla przedszkolaków o wiele atrakcyjniejsze, gdy odbędą się w towarzystwie ulubionej maskotki. Zapraszamy do zabaw z pluszowym misiem, który 25 listopada obchodzi swoje święto.
Wasza ocena: 3.7
więcej
18.10.2013
scenariusze zabaw korekcyjno-kompensacyjnych

Wyprawa w góry - scenariusz dla dzieci młodszych (rozwój emocjonalny i społeczny)

Przedszkolaki na górskim szlaku to ryzykowny pomysł, ale jeśli wyprawa w góry odbywa się be wychodzenia z przedszkolnej sali gimnastycznej - nie ma wątpliwości, że będzie i miło, i bezpiecznie. Sprawdź, jak bawić się z najmłodszymi dziećmi i rozwijać w nich umiejętności społeczno-emocjonalne.
Wasza ocena: 3.0
więcej
1  poprzednia  1 poprzednia 2 poprzednia 3 poprzednia 4 poprzednia 5 poprzednia 6 poprzednia 7 poprzednia 8 poprzednia 9  następna  12
Eksperci w Oświacie 2010. Copyright by Dr Josef RAABE Spółka Wydawnicza Sp. z o.o.
Realizacja: Ideo Powered by: CMSEdito