Newsletter

Nowości wydawnicze

.
Monitor Dyrektora Szkoły

Monitor Dyrektora Szkoły

Pierwsze praktyczne czasopismo dla dyrektorów szkół wraz z...
zamów reklamę

W tym miesiącu w szkole

Ładowanie…

Zobacz więcej »

Kalendarz oświatowy
2018 - Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
 
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

W tym miesiącu pamiętaj o:

zobacz wszystkie wydarzenia

Ksiegarnia taniej

Jak korzystać z portalu?

 

Jak korzystać z portalu „Eksperci w Oświacie”?

Dostęp do portalu „Eksperci w Oświacie" jest bezpłatny.

 

Portal został podzielony na dwie strefy:

 • otwartą – ogólnodostępną, która nie wymaga rejestracji i logowania,
 • zamkniętą – wymagającą rejestracji i logowania.

 

Do stref zamkniętych portalu należą:

 • Bank Wiedzy – pobierz bezpłatne materiały.
 • Forum – wymieniaj doświadczenia i dyskutuj z innymi użytkownikami portalu.
 • Społeczność dołącz do grona „Ekspertów w Oświacie”. Załóż swój profil w portalu, sprawdź, co myślą inni i współtwórz portal „Eksperci w Oświacie” poprzez dodawanie własnych artykułów, scenariuszy lekcji, testów, komentarzy, informacji o szkoleniach i konferencjach.

 

Rejestracja

Rejestracja w portalu „Eksperci w Oświacie” jest bezpłatna!

Po kliknięciu przycisku Rejestracja, znajdującego się na pasku nawigacyjnym w prawej górnej części strony głównej, wyświetli się formularz rejestracji.
Po wypełnieniu formularza i kliknięciu przycisku „wyślij” na Twój adres e-mail zostanie wysłany link z prośbą o potwierdzanie rejestracji.
Pamiętaj, adres e-mail podany w formularzu rejestracji jest jednocześnie Twoim loginem.
Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszony o uzupełnienie Twoich danych. Pola z czerwoną gwiazdką są polami wymaganymi.
 

Logowanie

Logowanie umożliwia zarejestrowanym Użytkownikom portalu dostęp do zamkniętych stref serwisu: Banku Wiedzy, Forum, Społeczności.
Możesz także założyć swój profil w portalu i znaleźć swoją szkołę lub przedszkole. Jeżeli nie jest ona dostępna na liście placówek, możesz ją również dodać, wypełniając formularz „Dodaj swoją szkołę/swoje przedszkole”.

 

Logowanie jest możliwe w kliku miejscach portalu na stronie głównej:

 • przycisk „logowanie” na pasku nawigacyjnym w prawym górnym rogu strony głównej,
 • poprzez Bank Wiedzy – przycisk „zaloguj się”,
 • poprzez sekcję „Dołącz do grona Ekspertów” w prawej kolumnie


Ważne! Poprzez swoje konto możesz również dokonywać zakupów w naszej księgarni internetowej www.raabe.com.pl bez potrzeby ponownej rejestracji. Wystarczy, że zalogujesz się w sklepie, używając tego samego loginu (Twój adres e-mail podany w formularzu rejestracji) i hasła, jak przy logowaniu w portalu. Zostaniesz jedynie poproszony o uzupełnienie danych niezbędnych do realizacji zamówienia.

 

Bank Wiedzy

Bank Wiedzy – to miejsce, gdzie możesz znaleźć szereg materiałów edukacyjnych niezbędnych w codziennej pracy każdego nauczyciela. Będziemy starać się umieszczać w nim przede wszystkim materiały praktyczne, takie jak: scenariusze lekcji, projekty ścieżek edukacyjnych, nowe strategie, metody czy techniki nauczania, a także materiały poszerzające wiedzę nauczyciela danego przedmiotu, uzupełniające jego warsztat pracy, przekazujące cenne wskazówki dotyczące warsztatu nauczyciela i metodyki nauczania.

E-letter – bezpłatna subskrypcja

Zapisz się na bezpłatny E-letter portalu „Eksperci w Oświacie” dla szkół i przedszkoli. Dzięki niemu będziesz na bieżąco otrzymywać aktualności i informacje o najważniejszych artykułach publikowanych na portalu. Subskrypcję E-lettera możesz ustawić w panelu zarządzania kontem Użytkownika w zakładce „Moje E-lettery”. Panel zarządzania kontem jest dostępny dla zalogowanych Użytkowników.

Na E-letter możesz również zapisać się z poziomu strony głównej portalu, wpisując swój adres e-mail w prawej kolumnie w formularzu E-letter „Eksperci w Oświacie”.
 

Społeczność – Dołącz do grona „Ekspertów w Oświacie”

Zarejestruj się już dziś i dołącz do grona „Ekspertów w Oświacie”. Dzięki temu będziesz mógł:

 • publikować swoje materiały,
 • dzielić się wiedzą z innymi,
 • dyskutować na forum.
   

 

Księgarnia on-line

Dla naszych Czytelników dostępna jest księgarnia on-line www.raabe.com.pl wraz z kompletną ofertą publikacji dla dyrektorów, nauczycieli, psychologów i pedagogów, bibliotekarzy oraz pracowników administracyjnych placówek oświatowych.
Będąc zarejestrowanym Użytkownikiem portalu „Eksperci w Oświacie”, możesz dokonywać zakupów w księgarni on-line bez potrzeby ponownej rejestracji. Wystarczy, że zalogujesz się, używając loginu (Twój adres e-mail) i hasła, z którego korzystasz podczas logowania w portalu. Zostaniesz jedynie poproszony o uzupełnienie danych wymaganych do realizacji zamówienia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
www.raabe.com.pl
 

eBiblioteka – Twoja wirtualna biblioteka

Teraz możesz kupować publikacje elektroniczne (format PDF) w naszej księgarni i przechowywać je na swoim koncie (zakładka „Moja biblioteka”) w portalu „Eksperci w Oświacie”. W dowolnej chwili i z dowolnego miejsca możesz pobrać zakupioną publikację i korzystać z niej.

 

Załóż swoją wirtualną bibliotekę już dziś i zbieraj publikacje elektroniczne!

ePrenumerata

W naszej ofercie dostępne są również publikacje elektroniczne (format PDF) w prenumeracie.
Możesz zamówić ePrenumeratę czasopism pedagogicznych, newsletterów.
Zgodnie z harmonogramem wydawniczym danej publikacji, na Twoim koncie w zakładce „Moja ePrenumerata” będzie pojawiało się nowe wydanie w formacie PDF.

 

Pamiętaj, aby zajrzeć co miesiąc na portal i pobrać nowe wydanie prenumerowanej publikacji!
 

Nasze strony:

 

 

Literka.pl Edupress - Czasopisma dla nauczycieli Nadzór Pedagogiczny Portal Placówek Niepublicznych Pracownia Integracji Sensorycznej Freebooki - darmowe publikacje
 
Pedagogia Pracownialogopedy.pl
Eksperci w Oświacie 2010. Copyright by Dr Josef RAABE Spółka Wydawnicza Sp. z o.o.
Realizacja: Ideo Powered by: CMSEdito