W tym miesiącu w szkole

Ładowanie…

Zobacz więcej »

Ksiegarnia taniej

Logowanie

 
Witamy w portalu eksperciwoswiacie.pl!
Prosimy o podanie danych potrzebnych do rejestracji konta.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu rejestracji, w celach marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 833 przez Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza Spółka z o.o., z siedzibą przy ul. Młynarskiej 8/12, 01-194 Warszawa.

Zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania, a także o prawie sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz że podanie danych jest dobrowolne.

Zgadzam się na otrzymywanie od Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, pod adres e-mail wskazany w formularzu rejestracji.
* Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem portalu i akceptuję jego postanowienia.
* - pola obowiązkowe
Rejestracja
Nasze strony:
Księgarnia Wydawnictwa Raabe Edupress - Czasopisma dla nauczycieli Instytut Raabe - Szkolenia dla nauczycieli Twoje Lekcje Wydawnictwa Pastoralne Freebooki - darmowe publikacje
Nasze portale:
Dyrektorium - Platforma Zarządzania Szkołą PortalPrzedszkolny.pl - Z myślą o dyrektorze przedszkola Pastoralis - od księży dla księży SpecPiel.pl - testy specializacyjne dla pielęgniarek
Eksperci w Oświacie 2010. Copyright by Dr Josef RAABE Spółka Wydawnicza Sp. z o.o.
Realizacja: Ideo Powered by: CMSEdito