W tym miesiącu w szkole

Ładowanie…

Zobacz więcej »

Ksiegarnia taniej

Nadzór pedagogiczny

 
28.10.2013

Zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego – wybrane zagadnienia

Decyzję o zwolnieniu ucznia z zajęć podejmuje dyrektor na podstawie opinii lekarskiej. W ostatnich latach wzrasta liczba uczniów przynoszących do szkoły zwolnienia, dlatego warto wskazać, na co zwrócić uwagę, wydając decyzję.
Wasza ocena: 3.2
więcej
24.09.2013

Procedura przygotowania koncepcji pracy szkoły

Przepisy rozporządzenia w sprawie nadzoru pedagogicznego nałożyły na szkołę obowiązek przygotowania koncepcji pracy szkoły. Nie określono jednak formy jaką ma ona przyjąć. Niniejsze opracowanie krok po kroku wyjaśnia kolejne etapy przygotowania koncepcji pracy szkoły.
Wasza ocena: 4.7
więcej
28.08.2013

Nowe wyzwania wynikające z nowelizacji rozporządzenia w sprawie nadzoru pedagogicznego

W rozporządzeniu wprowadzającym zmiany w nadzorze pedagogicznym zostały zmodyfikowane wymagania państwa wobec placówek oświatowych. Nowy rok szkolny zaczynamy zatem z nowymi wymaganiami i nowymi wyzwaniami dla szkół.
Wasza ocena: 5.0
więcej
28.08.2013
Dyrektorium.pl

Nowy plan nadzoru pedagogicznego dyrektora szkoły

Dowiedz się, jak od A do Z wykonać plan nadzoru pedagogicznego po zmianach przepisów dotyczących nadzoru pedagogicznego. Poniższy artykuł przeprowadzi Cię, krok po kroku, przez procedurę planowania nadzoru pedagogicznego.
Wasza ocena: 4.8
więcej
24.05.2013
Zmiany w nadzorze

Zmiany w nadzorze pedagogicznym od nowego roku szkolnego

Ukazało się rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie nadzoru pedagogicznego. Główne zmiany to zmniejszenie liczby wymagań do 12 oraz nowe opisy wymagań – zarówno dla poziomu B, jak i dla poziomu D.
Wasza ocena: 4.0
więcej
29.12.2011
Nadzór pedagogiczny w gimnazjum

Nadzór pedagogiczny w gimnazjum

Opracowując nadzór pedagogiczny na dany rok szkolny, należy zwrócić uwagę na potrzeby szkoły. Można przyjąć taką zasadę, że wszystkie trzy formy nadzoru pedagogicznego będą planowane i organizowane odnośnie do problemów uznanych w szkole za najważniejsze.
Wasza ocena: 5.0
więcej
1 poprzednia 2 poprzednia 3 poprzednia 4 poprzednia 5  następna  

Nasze strony:

 

 

Literka.pl Edupress - Czasopisma dla nauczycieli Nadzór Pedagogiczny Portal Placówek Niepublicznych Pracownia Integracji Sensorycznej Freebooki - darmowe publikacje
 
Pedagogia Pracownialogopedy.pl
Eksperci w Oświacie 2010. Copyright by Dr Josef RAABE Spółka Wydawnicza Sp. z o.o.
Realizacja: Ideo Powered by: CMSEdito